Titan Jel Kullanımı

Titan jel kullanan erkekler cinsel performansını zirve yapmaktadır.

Penis büyütücü krem günde iki sefer uygulanması gerekmektedir. Penis büyütücü kremi her kullanımdan önce penisinizi ılık suyla mutlaka yıkayınız. Penis büyütücü krem kullanımı çok daha kolay olması için özel olarak tasarlanmış sıkmalı bir şişeye sahiptir.

Penis büyütücü kremden elimize 1 sıkım aldıktan sonra, elimizle penisin üzerine masaj yaparak, penisin uç tarafına gelmeyecek şekilde, her tarafa sürün.

Penisiniz ereksiyon veya hafif bir sertleşme olduğunu hissettiğiniz zaman 5 dakika boyunca penisinize masaj yapınız. Sürdüğünüz kremi bir daha akşama kadar yıkamayınız.

Akşam tekrar uygulamadan önce penisinizi ılık suyla yıkayınız. Penisi yıkadıktan sonra yukarıda anlattığımız şekilde tekrar uygulayın. Bu uygulamayı minimum 3-4 ay boyunca disiplinli bir şekilde devam edilmelidir.   Penis büyütücü kremi kullanmanın herhangi bir zaman dilimi veya herhangi bir saati yoktur.Ancak günde 2 sefer kullanılması şartı vardır.

Daha olumlu sonuç görebilmek için mutlaka sabah ve akşam olarak kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Yukarıda size penis büyütücü krem nasıl kullanılır sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Bundan sonrası sizin düzenli ve yukarıdaki talimat ve kullanım detaylarına uymanıza bağlıdır. Penis büyütme hakkında ve penis büyütücüler hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız sitemizi gezmenizi ve incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Sitemizdeki titan penis büyütücü krem 50 ML olup, yaklaşık 1 aylık kullanıma tekabül etmektedir. Penis üzerinde 3-4 cm’lik bir büyüme ve %10-%20’lik bir kalınlaşma istiyorsanız mutlaka ürünü 3-4 ay boyunca düzenli kullanmanız gerekmektedir.

Titan penis büyütücü jel ülkemize yeni yeni getiriliyor olup, Rusya’dan ithal edilmektedir. Titan penis büyütücü kremin resmi satış sitesi üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.